Skyline High School Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
12.88 | SB | Hannah Fish | 3rd | Prelims H1 | Complete Results |
13.31 | Hannah Fish | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
13.65 | Jenaya Vander Stoep | 10th | Prelims H1 | Complete Results | |
13.66 | SB | Tailer Thomas | 5th | Prelims H1 | Complete Results |
13.67 | Brea Danklefsen | 12th | Prelims H1 | Complete Results | |
14.32 | Tailer Thomas | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
27.69 | Breanne Herrmann | 3rd | Prelims H1 | Complete Results | |
28.11 | Breanne Herrmann | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
29.39 | Brea Danklefsen | 17th | Prelims H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
59.87 | Breanne Herrmann | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
1:00.72 | Breanne Herrmann | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:28.11 | Sariah Harrison | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
2:57.21 | Elizabeth Harrison | 18th | Finals H1 | Complete Results | |
3:00.05 | Hallie Taylor | 19th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:59.66 | Adria Roberts | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
6:11.36 | Elizabeth Harrison | 20th | Finals H1 | Complete Results | |
7:14.39 | Hallie Taylor | 26th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
11:26.35 | Sariah Harrison | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
12:39.78 | Adria Roberts | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
13:28.30 | SB | Elizabeth Harrison | 16th | Finals H1 | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
15.72 | Macy Olson | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
16.08 | Macy Olson | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
47.11 | Macy Olson | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
47.83 | Macy Olson | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
52.16 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:52.66 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:15.46 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-8 | SB | Cora Crotteau | 8th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
15-4.5 | Tailer Thomas | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Triple Jump | |||||
32-1 | Tailer Thomas | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
30-3 | Cora Crotteau | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
107-1 | Bri Molina | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
87-9 | Senaida Gonzales | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
79-4 | Mckenna Koplin | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
34-10 | Bri Molina | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
28-5 | Mckenna Koplin | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.53 | Connor Maloney | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
11.73 | SB | Chayse Kidd | 4th | Prelims H1 | Complete Results |
11.82 | Connor Maloney | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
11.91 | SB | Zion Johnson | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
11.91 | Zion Johnson | 6th | Prelims H1 | Complete Results | |
12.00 | Chayse Kidd | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
12.40 | SB | Adam Storms | 4th | Prelims H1 | Complete Results |
12.58 | SB | Alex Storms | 6th | Prelims H1 | Complete Results |
12.75 | Adam Storms | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
12.93 | Alex Storms | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
23.83 | Connor Maloney | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
23.98 | Connor Maloney | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
25.05 | Zion Johnson | 12th | Prelims H1 | Complete Results | |
25.18 | Quinn Cassidy | 15th | Prelims H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
53.73 | Quinn Cassidy | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
54.41 | Adam Christensen | 3rd | Prelims H1 | Complete Results | |
54.70 | Adam Christensen | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
55.52 | Quinn Cassidy | 7th | Prelims H1 | Complete Results | |
57.82 | Alex Storms | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
58.06 | Alex Storms | 4th | Prelims H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:05.65 | Dallin Hart | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
2:13.27 | Noah Holloway | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
2:19.93 | SB | Kelson Deyoung | 18th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:34.10 | Dallin Hart | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4:57.36 | SB | Bryton Zohner | 7th | Finals H1 | Complete Results |
5:00.74 | Noah Holloway | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
5:05.47 | Hunter Young | 15th | Finals H1 | Complete Results | |
5:07.99 | Ridge Wilding | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
9:52.80 | Dallin Hart | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
10:36.36 | Bryton Zohner | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
10:45.37 | Hunter Young | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
11:29.94 | Kelson Deyoung | 24th | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
15.64 | Zedekiah Davis | 2nd | Prelims H1 | Complete Results | |
15.70 | Zedekiah Davis | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
16.81 | Zackary Lott | 5th | Prelims H1 | Complete Results | |
18.59 | Zackary Lott | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
18.63 | Cody Walker | 10th | Prelims H1 | Complete Results | |
29.23 | Tate Jenkins | 14th | Prelims H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
41.70 | Zedekiah Davis | 1st | Prelims H1 | Complete Results | |
42.39 | Zedekiah Davis | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
43.11 | Tate Jenkins | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
44.07 | Zackary Lott | 7th | Prelims H1 | Complete Results | |
44.19 | Tate Jenkins | 8th | Prelims H1 | Complete Results | |
46.44 | Cody Walker | 12th | Prelims H1 | Complete Results | |
51.47 | Zackary Lott | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
44.45 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:32.53 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:58.19 | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:23.85 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-8 | Nick Carter | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
18-11.5 | Spencer Harding | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
18-9.5 | SB | Zedekiah Davis | 10th | Finals H1 | Complete Results |
Triple Jump | |||||
44-4.25 | SB | Zion Johnson | 1st | Finals H1 | Complete Results |
38-3.75 | SB | Nick Carter | 11th | Finals H1 | Complete Results |
Pole Vault | |||||
12-6 | Zackary Lott | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
163-11 | SB | Joel Cortez | 1st | Finals H1 | Complete Results |
120-4 | Parker Reynolds | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
47-4 | Joel Cortez | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
45-0 | Parker Reynolds | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
37-9 | Cole Owen | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
35-5 | Alex Cortez | 1st | Finals H1 | Complete Results |